سوزش یا درد در هنگام ادرار کردن معمولا ناشی از التهاب مجاری مثانه یا مثانه است. در زنان، التهاب در مهبل (واژن) یا در ناحیه اطراف باز شدن واژن که در معرض ادرار قرار دارد می تواند دردناک باشد.  سوزش ادرار التهاب که موجب سوزش یا درد می شود معمولا به علت عفونت است، اما گاهی اوقات با شرایط غیر عفونی نیز همراه است. منابعی از لینک ها و سایت ها:


سوزش ادرار


سوزش ادرار در مردان


سوزش ادرار در زنان


قرص برای درمان سوزش ادرار


سوزش ادرار در کودکان
سوزش ادرار چیست؟

پزشکان ابتدا سوالاتی را در مورد علائم شخص و سابقه پزشکی سؤال می کنند و سپس یک معاینه فیزیکی انجام می دهند. آنچه در طول تاریخ و معاینه فیزیکی یافت می شود، اغلب علت سوزش یا درد در هنگام ادرار و آزمایش هایی است که ممکن است لازم باشد انجام شود (جدول): برخی علل و ویژگی های ادرار دردناک. سوزش ادرار پزشکان ممکن است بپرسند آیا علائم مشابه در گذشته رخ داده است یا خیر. پزشکان درباره علائمی که ممکن است همراه با درد باشند و علت آن را مطرح کنند، می پرسند.


سوزش ادرار در مردان چیست؟

پزشکان گاهی اوقات می توانند سرنخ هایی را به علت بر اساس علائم که شدیدتر هستند، دریافت کنند. به عنوان مثال، اگر علائم شدید فقط بالای استخوان شکمی باشد، عفونت مثانه ممکن است علت باشد. اگر علائم در هنگام افتادن مجرای مجاری ادراری شدید باشد، ممکن است علت ابتلا به اورتریت باشد. سوزش ادرار در مردان در مردان مبتلا به ترشحات آلت تناسلی، اغلب علت ابتلا به اورتریت است. اگر سوختگی عمدتا واژن را تحت تاثیر قرار می دهد و زن دارای تخلیه است، واژینیت ممکن است علت باشد. ترشحات سرویکس، سرویکس را نشان می دهد.


سوزش ادرار در زنان چیست؟

ادرار به دو دلیل می تواند گرم شود - یا به این علت که دمای ادرار گرمتر از حد معمول است و یا به دلیل ادرار شدن احساس سوزش می کند. هر دو نشانه به یک عفونت احتمالی اشاره می کنند، بنابراین مهم است که به مراقبت های پزشکی مراجعه کنید، به ویژه اگر علائم دیگری نیز وجود داشته باشد. در این مقاله، سوزش ادرار در زنان ما در مورد اینکه چه دمای طبیعی باید باشد، چه چیزی باعث اسهال خفیف یا سوزانده شده در مردان و زنان می شود. ما همچنین نگاهی به زمانی که یک فرد باید پزشک خود را ببینید و درمان های ممکن برای این علامت.طبیعی است؟


قرص برای درمان سوزش ادرار چیست؟

فرد در توالت نشسته با رول در دست رنج می برد از ادرار گرم است.ادرار معمولا گرم است. با این حال، اگر آن را به شدت داغ است، پس ممکن است به دلیل یک شرایط اساسی باشد.ادرار معمولا دمای بدن همانند بدن است - به طور متوسط 98.6 درجه فارنهایت.این بدان معنی است که قرص برای درمان سوزش ادرار وقتی ادرار از دستگاه ادراری به نام مجرای ادراری نامیده می شود، می تواند بر پوستی که لمس می کند، گرم شود، از جمله اندام تناسلی، دست یا پاها. در دماهای سرد، یک فرد ممکن است بخار را افزایش دهد از ادراراحساس اینکه ادرار گرم یا گرم است کاملا طبیعی است.


سوزش ادرار در کودکان چیست؟

ادرار ممکن است به خصوص در صورت گرم شدن بدن یا دستها حس شود. مسیر بهبود سلامتگاهی ادرار دردناک می تواند رخ دهد حتی اگر شما UTI نداشته باشید. علل دیگر عبارتند از:داروها بعضی از داروها، مانند بعضی از داروهای شیمی درمانی سرطان، ممکن است مثانه را سوزاند.چیزی بر روی مثانه فشار می آورد. سوزش ادرار در کودکان این می تواند یک کیست تخمدان یا یک سنگ کلیه در نزدیکی ورود به مثانه باشد.عفونت واژن یا تحریک زهکشی یا تخلیه از آلت تناسلی شما یا واژن.


منابع :سوزش ادرار, سوزش ادرار در مردان, سوزش ادرار در زنان, قرص برای درمان سوزش ادرار, سوزش ادرار در کودکان, درمان گیاهی سوزش ادرار, درمان سوزش ادرار در طب سنتی, انتی بیوتیک برای سوزش ادرار, قرص قهوه ای برای سوزش ادرار, سوزش ادرار بعد از سزارین