افرادی که به بیماری لوپوس هستند از درد در ناحیه قفسه سینه خود شکایت می کنند. آیا می دانید دلیل چیست؟ این درد در قفسه سینه به خاطر بروز ورم در اطراف قلب آنها می باشد. این بیماران به عارضه های لخته شدن خون و مشکل در دریچه های قلبی مبتلا می شوند. منابعی از لینک ها و سایت ها:


بیماری لوپوس


انواع لوپوس


عکس بیماری لوپوس


بیماری لوپوس و بارداری


تشخیص بیماری لوپوس
بیماری لوپوس و خطرات آن

بیش از 16،000 مورد جدید لوپوس در سراسر کشور گزارش می شوند. زنان رنگی دو تا سه برابر احتمال ابتلا به لوپوس نسبت به قفقازی دارند. مردم از همه نژادها و گروه های قومی می توانند لوپوس را توسعه دهند. هر قسمت از بدن می تواند توسط لوپوس تحت تاثیر قرار می گیرد، زیرا دارای تعداد زیادی از علائم بالینی مؤثر بر پوست، بیماری لوپوس مفاصل، مغز، ریه، کلیه، رگ های خونی و سایر اعضای داخلی است. این مرکز اطلاعات ارائه اطلاعات دقیق اما آسان برای دنبال کردن لوپوس است. اگر شما در آخرین تحقیقات علمی لوپوس علاقه مند هستید، لطفا به بخش اخبار لوپوس مراجعه کنید.


انواع لوپوس و خطرات آن

در اینجا برخی از نکات کلیدی در مورد لوپوس وجود دارد. جزئیات بیشتر و حمایت از اطلاعات در مقاله اصلی است. لوپوس یک بیماری خودایمنی است که به علت مشکلات سیستم ایمنی بدن ایجاد می شود. این می تواند خفیف یا تهدید کننده زندگی باشد. لوپوس مسری نیست نوعی که به سادگی به عنوان لوپوس نامیده می شود انواع لوپوس به نام لوپوس اريتماتیک سیستمیک یا SLE شناخته شده است. سایر انواع لوپوس شامل دیسویود (پوستی)، داروهای ایجاد شده و نوزادان است. با توجه به بنیاد لوپوس امریکا، 1.5 تا 2 میلیون آمریکایی نوعی لوپوس دارند.


عکس بیماری لوپوس و خطرات آن

بر اساس نتایج یک نظرسنجی از بنیاد لوپوس آمریکا، حدود 72 درصد از آمریکاییان 18-34 ساله یا از این بیماری شنیده نمی شوند یا در مورد آن به غیر از نام می دانند، علیرغم این گروه سنی که بیشترین خطر را برای این بیماری دارند لوپوس پس از سلنا گومز، خواننده سلنا، در سال 2015 توجه بیشتری به خود جلب کرد عکس بیماری لوپوس و اعلام کرد که او در نوجوانی دچار بیماری شده است و تحت درمان بیماری قرار گرفته است. ما در ماه اکتبر 2015 همه این موارد را مورد بحث قرار دادیم. لوپوس: یک بیماری جدی است کمی درباره آن اطلاعات بدست بیاورید. ما را به صفحه بعدی بروید که در آن به علت لوپوس نگاه کنیم.


بیماری لوپوس و بارداری و خطرات آن

آنتی بادی ها در خون جریان می یابند، اما برخی از سلول های بدن دارای نفوذ پذیری دیواره به اندازه کافی اجازه دهید برخی از autoantibodies از طریق. اینها می توانند به DNA در هسته سلول حمله کنند. به همین دلیل است که برخی از اندام ها می توانند در طول زلزله مورد حمله قرار گیرند، در حالی که دیگران نیستند.  بیماری لوپوس و بارداری لازم به ذکر است که لوپوس یک بیماری مسری نیست. بیماری لوپوس بیماری زخم و مجدد است. نشانه های بیماری مزمن می تواند باعث افزایش بیمار شدن بیمار قبل از یک دوره بهبود علائم شود. علائم شایع Lupus شما می توانید در مورد علائم لوپوس در صفحه علائم لوپوس خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. Lupus یک بیماری است که تعداد کمی از افراد مبتلا به آن هستند


تشخیص بیماری لوپوس و خطرات آن

عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن برای محافظت و مبارزه است ویروس ها، باکتری ها و میکروب ها را با تولید پروتئین به نام آنتی بادی هایی تولید می کند که توسط سلول های سفید خون تولید می شوند. با لوپوس، سیستم ایمنی بدن خراب می شود و نمی تواند بین مهاجمان خارجی و بافت سالم تشخیص دهد.  تشخیص بیماری لوپوس سپس آنتی بادی ها در برابر سلول ها و بافت های سالم بدن تولید می شود و موجب التهاب، درد و آسیب در قسمت های مختلف بدن می شود. این 10 آنتی بادی هایی که به عنوان آنتی بادی ها نامیده می شوند، باعث التهاب قسمت های متعدد بدن می شوند و می توانند باعث آسیب به اندام ها و بافت ها شایع ترین نوع آنتی بادی که در افراد مبتلا به لوپوس ایجاد می شود، آنتی بادی ضد هسته ای (ANA) نامیده می شود، زیرا با بخش هایی از هسته سلول (مرکز فرمان) واکنش می دهد.


منابع : بیماری لوپوس , لوپوس پوستی, انواع لوپوس, عکس بیماری لوپوس , بیماری لوپوس و بارداری, تشخیص بیماری لوپوس, آیا بیماری لوپوس خطرناک است؟, آیا بیماری لوپوس باعث مرگ میشود, آیا بیماری لوپوس واگیردار است